LATVIJA, RĪGA UN JŪRMALA

Ik vasaru Rīgā un Jūrmalā viesojas vadošie pasaules simfoniskie orķestri un diriģenti, lai sniegtu iespēju baudīt gan simfoniskās, kamermūzikas un solokoncertus, gan klasiskās mūzikas izpildītājmākslas zvaigznes un jaunos talantus.

Jaunumi

30. Novembris, 2021

Jaunās sezonas atklāšana

Simfonisko orķestru festivāls “Rīga Jūrmala”, kas jau kļuvis par iecienītu klasiskās mūzikas cienītāju galamērķi, 2022. gada vasarā atgriezīsies ar jaunu māksliniecisko programmu un četru pasaules līmeņa simfonisko orķestru uzstāšanos. Vairāk informācija par gaidāmo jaunajā festivāla sezonā un māksliniecisko programmu tiks sniegta tiešsaistes pasākumā, kas norisināsies š.g. 9. decembrī no plkst. 16:00 – 17:00 festivāla mājaslapā un Facebook vietnē.

Uzzināt vairāk
22. Novembris, 2021

2021. gada vasaras meistarklases pieejamas tiešsaistē

Šī gada vasarā Rīgas Jūrmalas mūzikas festivāla ietvaros un sadarbībā ar Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmiju norisinājās festivāla izglītības programmas iniciatīvas - “Rīga Jūrmala” akadēmijas -  klātienes meistarklases. Tajās piedalījās jaunie mūzikas talanti no Baltijas valstīm un pianists Andrāšs Šifs, čellists Miša Maiskis, soprāns Renē Fleminga un pianisti Leifs Ūve Annsnēs un Jefims Bronfmans, kuri uzstājās arī uz festivāla “Rīga Jūrmala” skatuvēm Dzintaru koncertzālē un Lielajā Ģildē.

Uzzināt vairāk